



18 027 ₴
8 112 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BHGW630502 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Модель | BHGW630502 |
| Напруга | 230 В |
| Розміри | 9, 93 x 59 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 560 x 490 x 50, 9 см |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |