


17 573 ₴
7 908 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 9.25 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BHGI63170 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр і потужність конфорок | задня ліва 73 мм/1.8 кВт, задня права 73 мм/1.8 кВт, передня права 53 мм/1.05 кВт, передня ліва 138 мм/3.5 кВт |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальна потужність підключення | 8100 Вт |
| Матеріал поверхні | нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | чавун |
| Модель | BHGI63170 |
| Наявність вилки | Да |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 230 В |
| Розміри | 9, 93 x 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування | 5 x 56 x 49 cм |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип газу | природний газ, бутан/зріжений |
| Тип нагрівальних елементів | газові конфорки |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |
| Функції | конфорка підвищеної потужності (WOK) |
| Колір | Нержавіюча сталь |