17 016 ₴
7 657 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Об`єм | 9 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.839 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EY922DE0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.7 x 47.4 x 36.5 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діапазон температур | 35 - 200 °C |
| Кришка | знімна |
| Модель | Dual Easy Fry Flex |
| Потужність | 2700 Вт |
| Регулятор температури | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Управління | Сенсорне |