13 247 ₴
5 961 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG23K3515AK/UA |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр поворотного піддону | 288 мм |
| Модель | MG23K3515AK/UA |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Особливості | Режим 30 сек. Plus, Енергоощадний режим, видалення запахів, Збереження тепла, Режим приготування різних страв, Розморожування, Вимикання/вмикання сигналу, Автоматичні програми |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип управління | механічний, електронний |
| Колір | Чорний |