7 469 ₴
3 361 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARCHER-MR202 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 125 мм |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Захист інформації | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | Archer MR202 |
| Особливості | Підтримка IPTV, Підтримка WPS, Підтримка технології MESH, З віддаленим керуванням |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS, IPv4, IPv6, PPPoE, PPTP, UnP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, 3G маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 750 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b, n, g, ac, a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, для дому, 5 ГГц |
| Тип антени | знімні |
| віддалене керування | TP-Link Tether |
| Функції міжмережевого екрану | SPI Firewall, захист від DDoS-атак, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес |