7 124 ₴
3 206 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S30 020 |
| Виробник | Bosch |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Пусковий струм | 400 А |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 092 S30 020 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність батареї | 45 А·год |
| Модель | 45 А |
| Напруга | Дванадцять |
| Потреба обслуговування | необслуговуваний |
| Підходить для | легкових авто |
| Розташування клем | -/+(зворотна) Євро |
| Ручка для перенесення | Так |
| Стандарт | європейський |
| Країна виробництва | Чехія |
| Тип Акб | свинцево-кислотний |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |