7 069 ₴
3 181 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 43.3 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MR27BE |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 119 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | MR27BE |
| Особливості | Підтримка технології MESH, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS, підтримка IPTV |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4, IPv6, l2TP, PPPoE, PPTP |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 2.5 Гбіт/с, 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбітів) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, be, ax, ac, a, b |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 5 ГГц, для дому, геймерські, VPN роутери |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | MERCUSYS |
| Функції міжмережевого екрану | SPI Firewall, демілітаризована зона (DMZ), захист від DDoS-атак, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес |