5 582 ₴
2 512 ₴
Atria JS-A800 — пусковий автомобільний пристрій, створений для забезпечення надійного запуску автомобіля в будь-яких умовах. Забезпечує потужний струм для запуску легкових автомобілів, легких вантажівок, квадроциклів, човнів, садової техніки та інших 12-вольтових пристроїв. Крім функції стартера, може використовуватися як портативне джерело живлення для заряджання електронних пристроїв через вбудовані USB-порти. Пристрій простий у використанні, має інтуїтивний інтерфейс і не потребує спеціальних технічних навичок. У комплекті — інструкція українською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atria |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JS-A800 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | LED-ліхтар, повербанк |
| Ємність вбудованого акумулятора | 8 Агод |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перегрівання, захист від перевантаження |
| Індикація заряду | светодиод |
| Модель | 8000mAh 800A QC18W LED ліхтар |
| Під'єднання до акумулятора | крокодили |
| Пусковий струм | 500 А, 800 А |
| Робоча температура | -10 - +40 °C |
| Розміри | 182 х 136 х 57 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Тип пристрою | імпульсний |