4 409 ₴
1 984 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Кількість секцій | 1 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62680 |
| Вид | драбина |
| Висота майданчика | 47 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 120 см |
| Довжина в складеному вигляді | 79 см |
| Конструкція | одностороння |
| Модель | 72 см 2-ступеньки |
| Загальна кількість сходинок | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | драбина |