11 700 ₴
5 265 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 092 S30 130 |
| Виробник | Bosch |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Пусковий струм | 720 А |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 092 S30 130 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність батареї | 90 Агод |
| Модель | 90А |
| Напруга | Дванадцять |
| Потреба обслуговування | необслуговуваний |
| Підходить для | легкових авто |
| Розташування клем | -/+(зворотна) Євро |
| Ручка для перенесення | Так |
| Стандарт | європейський |
| Країна виробництва | Чехія |
| Тип Акб | олив'яно-кислотний (SLA) |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |