331 ₴
149 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galax |
| Кількість циклів прання | 57 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип білизни | Будь-яке |
| Тип | Гель |
| Вага | 2000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4260637720580 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас кошти | інший |
| Модель | універсальний 2 кг |
| Призначення | Універсальний |
| Об'єм/Вага | 2 кг |
| Особливості | концентрат |
| Розміри упаковки (Ш x Г x В) | 8 x 29 x 20 см |
| Склад | оптичний вибілювач, консерванти, ароматизатори, фосфонати, ензими, полікарббоксилати, неіоногенні ПАР Менш ніж 5% мило, 5-15% аніонні ПАР |
| Спосіб застосування | Додайте засіб згідно з доданими рекомендаціями щодо дозування у відсік для мийного засобу пральної машини. |
| Термін придатності | 24 мес. |
| Прання | універсальна |
| Країна виробництва | Україна |
| Упаковка | поліетиленова |
| Колір білизни | для всіх типів |