156 ₴
70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10230018 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | відрізний для металу 230х1.8х22.2 мм |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина кола | 1.8 мм |