3 382 ₴
1 522 ₴
Стильна електробритва ShowSee Electric Shaver (F305-G)
Корпус захищений від води (клас водонепроникності IPX7), що дозволяє здійснювати як сухе, так і вологе гоління.
Два режими роботи
Апарат запам'ятовує останній вибраний режим.
Пристрій оснащений 3 плаваючими голівками, що можуть повторювати вигини обличчя. Кожна головка складається з двох кільцевих лез, що забезпечує максимально швидке та ефективне гоління.
Комфортне та гладке гоління
Можна активувати режим. Турбо для густої бороди, використовуючи тривале натискання клавіш для включення даного режиму.
Система плаваючих головок
Не пропускає ділянки, легко адаптується під овал обличчя, адже в даній бритві використовуються високоякісні леза з нержавіючої сталі Seiko з технологією самозаточення лез.
LED дисплей
На лицьовій поверхні розташовується світлодіодний дисплей. На ньому відображаються дані про рівень заряду, що залишився, стан голіня і блокування пристрою.
Швидка зарядка акумулятора
Місткість акумуляторної батареї – 800 мАг. Вона заряджається через кабель USB Type-C протягом 90 хвилин. Цього вистачить, щоб пристрій автономно пропрацював протягом 1,5 години.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F305-GY |
| Гоління для гоління | роторна (обертова) |
| Вага | 155 г |
| Вага в упаковці | 600 г |
| Час зарядки акумулятора | 90 хвилин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хвилин |
| Габарити | 16.5 x 5.5 x 3.4 см |
| Габарити упаковки | 20 х 10 х 6 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | електробритва |
| леза | сталеві |
| Модель | Electric Shaver Black |
| Призначення | Для чоловіків |
| Оснащення | плавальна головка, водонепроникний корпус, індикатор заряджання |
| Особливості | автоперемикання напруги (100-240 В), вологе очищення |
| Харчування | від акумулятора |
| Спосіб гоління | сухе + вологе гоління |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | Чорний |