17 800 ₴
8 010 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Довжина ствола | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KMB-15AHNS |
| Вага | 1100 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | кульки ВВ |
| Ємність магазину | 19 куль |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Калібр | 4.5 мм, 4.5 мм |
| Матеріал | метал + пластик, метал + пластик |
| Модель | PT99, PT99 |
| Початкова швидкість кулі | 95 м/с, 95 м/с |
| Загальна довжина | 215 мм, 215 мм |
| Країна виробництва | Тайвань, Тайвань |
| Тип боєприпасів | кульки, кульки |