17 860 ₴
8 037 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-000000931 |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Версія PCI Express | 4.0 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічне ядро | AMD Radeon 740M |
| Кількість каналів пам'яті | 1 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер графічного процесора | 12 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Модель | Ryzen 5 8500G |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | з авторозгоном (режим Turbo), для алгоритмx 1060, для 51x 1050 ti, з вбудованою графікою, з розблокованим множником, потужні, ігрові, для rtx 2060 |
| Техпроцес | 4nm |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 2800 MHz |