


15 958 ₴
7 181 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B650M GAMING PLUS WIFI |
| Аудіоконтроллер | Realtek Audio Codec |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 RTL8851BE (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Відеовиходи | HDMI, DisplayPort |
| Зовнішні порти | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 3 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2580, 1 x TPM, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 10, 1, 0 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B650M GAMING PLUS WIFI |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Швидкість Lan портів | 5 Гбіт/с, 2 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 8000 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 6600 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6000 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 5200 MHz |
| Ширина, мм | 244 |