13 093 ₴
5 892 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | LS24D400GAIXUA |
| Вага без упаковки | 3.5 кг |
| Вага з упаковкою | 4.8 кг |
| Час відгуку матриці | 5мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Інтерфейси підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort, 1 х USB Type-B, 2 х HDMI, 2 х USB Type-А |
| Динамічна контрастність | Mega |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Модель | LS24D400GAIXUA |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 45 Вт |
| Розміри без підставки | 540.7 x 320.4 x 39.8 мм |
| Розміри з підставкою | 540.7 x 497.7 x 219 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу, регулювання за висотою, поворотний екран (Pivot) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | LCD, TFT, вертикальні, до 10000 грн |
| Технології покращення зображення | Eye Saver Mode, off timer plus, Image Size, Flicker-Free, Eco Saving Plus, auto source switch |
| Тип монітора | Для програміста, Широкоформатний, Для дому та офісу |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |