13 031 ₴
5 864 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 27E1N1200A/00 |
| Вага без упаковки | 3.97 кг |
| Вага з упаковкою | 6.56 кг |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.31 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort, 1 х HDMI, 1 х VGA |
| Динамічна контрастність | Mega |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Модель | 27E1N1200A/00 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20.2 кг |
| Розміри без підставки | 617 x 357 x 46 мм |
| Розміри з підставкою | 617 x 457 x 211 мм |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | LCD, TFT, великі, для фільмів, до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології покращення зображення | LowBlue mode, sRGB 104%, Flicker Free, EasyRead |
| Тип монітора | Безрамковий, Широкоформатний, Для дому та офісу, Геймерський |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Ширина видимої області | 597.89 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |