



10 211 ₴
4 595 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C52iG-5HaxD2HaxD-TC |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 101 мм |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | hAP ax² |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Особливості | Підтримка Beamforming, підтримка MU-MIMO, підтримка PoE |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4, IPv6, L2TP, PPTP |
| Процесор | IPQ-6010 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, точка доступу, підсилювач сигналу |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, b, ax, ac, a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антени | вбудовані |
| Функції міжмережевого екрану | NAT, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту Python |