



11 593 ₴
5 217 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GWMSN-12U-600-600 |
| Высота, U | 12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина, мм | 600 |
| Додатково | полиця 19&94; у комплекті, змінні бічні панелі, скляні двері |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Модель | 12U 19'' 600x600x650 мм, black, + полиця 19&54; |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Зовнішній |
| Формат | 19" |
| Ширина, мм | 600 |