



6 529 ₴
2 938 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Zen, Bristol (Excavator), Zen2, Zen+ |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x Ultra M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Два |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.1 |
| Артикул | B450M-HDV R4.0 |
| Аудіоконтроллер | Realtek ALC887 |
| Відеовиходи | HDMI, DVI, D-Sub (VGA) |
| Зовнішні порти | 1 x VGA, 4 x USB 3.1 Gen1, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x DVI, 1 x HDMI, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x Ultra M.2, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 230 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 4-pin 12В |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B450M-HDV R4.0 |
| Модель чіпсету | AMD B450 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors / 2nd Generation AMD Ryzen processors / 2nd Generation AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics processors / AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics processors |
| Інші коннектори | 1 x 4-pin CPU fan connector, 1 x Chassis Intrusion connector |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 2.x x1, 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2667 MHz, 2933 MHz (O.C.), 3200 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 201 |