6 167 ₴
2 775 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME A520M-R |
| Відеовиходи | HDMI |
| Зовнішні порти | 4 x USB 3.2 Gen 2, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 2 x PS/2, 1 x HDMI, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 236 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.1, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 4-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5100 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME A520M-R |
| Модель чіпсету | AMD A520 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM4 for AMD Ryzen™ 5000 Series/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series/ 3000 G-Series Desktop Processors |
| Інші коннектори | 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM port header, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 1 x S/PDIF out header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header (14-1pin) |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Ширина, мм | 193 |