


5 211 ₴
2 345 ₴
Мікрохвильова печ Grunhelm 20MX708-B - це проста в експлуатації побутова печ з можливістю швидкого і комфортного приготування їжі. Вона має 5 режимів потужності мікрохвиль та 8 автоматичних програм для різноманітних страв. Об'єм камери становить 20 літрів, що робить її зручною для використання у будь-якій кухні. Крім того, мікрохвильова піч має легку в очищенні внутрішню поверхню та досить компактна, щоб поміститися на кухонній полиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20MX708-B |
| Висота | 24.5 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 32.3 см |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт, обертова таця, підсвітка камери, таймер |
| Модель | 20MX708-B |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовимкнення |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Тип гриля | відсутній |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип управління | механічний |
| Функції і спеціальні програми | розморожування |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44.6 см |