3 542 ₴
1 594 ₴
Мультиварка Redmond RMC-M05B призначена для того, щоб ви могли реалізувати свій кулінарний талант у повному обсязі. Її функціонал відповідає найвищим запитам, дизайн підкреслить інтер'єр будь-якої кухні, а інтуїтивне керування зрозуміле навіть недосвідченим користувачам. Мультиварка Redmond RMC-M05B не вимагає постійної присутності на кухні та незамінна для динамічних та сучасних людей, яким важлива кожна хвилина. Вона дозволить відмовитися від іншої громіздкої кухонної техніки: плити, духовки, пароварки, йогуртниці, хлібопічки тощо. В комплект входить чаша з антипригарним покриттям, контейнер для приготування на пару, плоска ложка, черпак та мірна склянка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmond |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RMC-M05B |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Кількість програм | 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Модель | RMC-M05B |
| Потужність | 500 Вт |
| Особливості | розігрівання, функція підтримки температури |
| Ручні налаштування | температура, час |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | маленькі |
| Тип | мультиварка |
| Тип внутрішнього покриття | тефлонове |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Типи програм | смаження, тушкування, суп, каша, гречка, борщ |
| Управління | електронне |
| Функції | відтермінування старту (таймер), пароварка, тушкування |
| Колір | Нержавіюча сталь |