5 531 ₴
2 489 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Артикул | PB930487 |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантаження струму, багаторівнева система захисту |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 2 х USB, Wireless Charger, USB Type-C |
| Джерело заряду батареї | USB, сонячна батарея |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Модель | 20000mAh, Wireless, USB-A*2, USB-C, QC3.0, PD/18W |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинника, для телефона |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Quick Charge 3.0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для айфона, потужні, зі швидким заряджанням |
| Електрохімічна система | Li-pol |