693 ₴
312 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Напруга | 3.7 В |
| Типорозмір | 21700 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Lii-50E / 23384 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Ємність | 5000mAh |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Модель | 21700 5000mah, (4700-5100mah) 15A, 3.7V(2.5-4.2V) |
| Країна виробництва | Китай |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Жовтий |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |