300 ₴
135 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Напруга | 3.7 В |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ICR18650-2000mAhTT |
| Гарантія, міс | 6 |
| Ємність | 2000mAh |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Модель | 18650 2000mAh, TipTop, 3.7V, Blue |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | дешеві |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |