



3 751 ₴
1 688 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RX2L Pro |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 200 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA3-SAE/WPA2-PSK, WPS |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | RX2L Pro |
| Особливості | OFDMA, Батьківський контроль, підтримка IPTV, Підтримка Beamforming, Кнопка WPS, Кнопка RESET, Клонування MAC, Гостьова мережа, Port forwarding, MU-MIMO |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, UPnP, PPPoE, L2TP, IPv4, IPSec, DHCP, IPv6 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.11ax |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, ax (2.4 ГГц, b, до 1.3 Гбіт/c), a |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, потужні, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | Beamforming, демілітаризована зона (DMZ) |