431 ₴
194 ₴
✔ Аккредитація OSA;
✔ Неперевершена швидкість обробки матеріалу;
✔ Завдяки запатентованій технології - високий ресурс;
✔ Високий рівень балансування;
✔ Ідеально оптимізовані для використання як с акумуляторним, так мережевим інструметом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DX7987 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Модель | EXTREME, сталь/труби та профілі/кольорові метали |
| Робочий матеріал | метал |
| Країна виробництва | Польща |
| Товщина кола | 3 мм |