13 533 ₴
6 090 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 2 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B660M-A WIFI D4 |
| Аудіоконтроллер | Realtek ALC897 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x Wi-Fi Module, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B660M-A WIFI D4 |
| Модель чіпсету | Intel B660 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12 покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16, 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Ширина, мм | 244 |