


8 624 ₴
3 881 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процесора | Zen3, Zen2 |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B550M K |
| Аудіоконтроллер | Realtek Audio Codec |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 4 x USB 3.2 Gen 1, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 10, 0, 1 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B550M K |
| Модель чіпсету | AMD B550 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 5000 G-Series Processors/ AMD Ryzen 5000 Series Processors/ AMD Ryzen 4000 G-Series Processors/ AMD Ryzen 3000 Series Processors |
| Інші коннектори | 1 x Clear CMOS jumper, 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 module only), 1 x system fan headers, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x CPU fan header |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | AMI UEFI BIOS, 128 Mbit flash |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 3400 MHz (O.C.), 4733 MHz (OC), 4600 MHz (O.C), 4400 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4133 MHz (O.C.), 4000 MHz (O.C.), 3866 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3200 MHz, 2933 MHz, 2667 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz |
| Ширина, мм | 244 |