



5 600 ₴
2 520 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 73 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IPC-K3DP-5H0WF (2.8) |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 165 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додатково | виявлення руху |
| Додаткові функції | детекція людини, режим &ß;день/ніч&94; |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мікрофон | Так |
| Модель | Bullet 2E (2.8) |
| Об'єктив | фіксований |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1620) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | бездротова |
| Тип підсвічування | ІЧ, видиме світло |