
25 436 ₴
11 446 ₴
Змішувачі від німецької компанії Hansgrohe — це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології й можливість створити простір, що підходить саме вам! Вони дадуть змогу із легкістю оновити вашу кухню або ванну кімнату.
Змішувачі від Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут змішувач, врізний кухонний змішувач із висувною лійкою Talis M54 72840670 від Hansgrohe виготовлений із високоякісної латуні з покриттям чорного кольору, і має поворотний вилив з виносом у 21.5 см. Модель обладнується керамічним картриджем, і монтується на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72840670 |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Вид монтажа | врізний |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота змішувача | 29.6 см |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Комплект постачання | змішувач, шланги підведення води |
| Модель | 72840670 |
| Особливості | з режимом душ/строю |
| Підключення | до водопроводу |
| Спосіб монтажу | на 1 отвір |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | для кухні |
| Тип виливу | поворотний, висувний |