



21 840 ₴
9 828 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M. 2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M. 2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 2 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B850 GAMING PLUS WIFI |
| Аудіоконтроллер | Realtek ALC897 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort, 2 x Audio, 1 x optical SPDIF out, 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 2 x Wi-Fi antenna port, 2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-C), 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-A), 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 1 x Flash BIOS Button, 1 x Clear CMOS button |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110, 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps Type-C, 4 x USB 2.0, 4 x USB 5Gbps |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x8-pin PCIe Power, 2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B850 GAMING PLUS WIFI |
| Модель чіпсету | AMD B850 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Швидкість Lan портів | 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16, 2 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип мережевої карти | Realtek 8126VB |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| Ширина, мм | 244 |