

23 833 ₴
10 725 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 84-278 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 770 мм |
| Додатково | можливість використання навісного замка, можливість з'єднання в групу ящиків, висувна ручка, колеса для переміщення |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 2 |
| Конструкція | ящик для інструментів |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Модель | модульна система, на коліщатках, 3 модуля (2 бокс |
| Країна виробництва | Китай |