25 731 ₴
11 579 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 17 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35278 |
| Вид | сходи |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 761 см |
| Довжина в складеному вигляді | 340 см |
| Конструкція | універсальна |
| Модель | універсальна LZ3212B, 3х12 |
| Загальна кількість сходинок | 36 (3х12) |
| Країна виробництва | Китай |