


21 389 ₴
9 625 ₴
Кольоровий бік електронного читання
PocketBook Verse Pro Color – 6-дюймовий рідер із найсучаснішим кольоровим екраном E Ink Kaleido 3, створений для захоплюючого читання та прослуховування ауіокниг. Компактний, але потужний Verse Pro Color вражає набором преміальних функцій та характеристик, таких як захист від води IPX8, підтримка аудіокниг та Bluetooth, функція Text-to-Speech, адаптивне підсвічування SMARTlight та чотириядерний процесор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PocketBook |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2100 мАч, Li-pol |
| Артикул | PB634K3-1-CIS |
| Бездротові підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 16 Gb |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові функції | M4A, M4B, Text-to-speech, Браузер, Програвання музики OGG, Програвання музики MP3, Перегляд фотографій, Словар |
| Інтерфейси підключення | Audio-Out 3.5mm, USB Type C |
| Модель | 634K3 Verse Pro Color, StormySea |
| Оперативна пам'ять | 1 GB |
| Операційна система | Linux 4.9.56 |
| Підтримувані формати | HTM, FB2, EPUB, DOCX, DOC, MOBI, DJVU, CHM, BMP, AZW, AZW3, ACSM, TXT, TIFF, PRC, PNG, PDF, JPEG, HTML, RTF |
| Розмір | 108 х 156 х 7.6 мм |
| Розмір екрану | 6", 1072 × 1448 |
| Властивості екрана | Чорно-білий, Кольоровий екран, Сенсор |
| Слот розширення пам'яті | Без слота |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | для дітей |
| Тип екрана | E-ink |
| Колір | Сірий |