20 822 ₴
9 370 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 5 шт. |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 3 v Чотири, 1 v П'ять |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B860-PLUS WIFI |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.3 |
| Відеовиходи | HDMI, DisplayPort |
| Зовнішні порти | 1 x USB 20Gbps port (1 x USB Type-C), 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-A), 1 x Wi-Fi Module, 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A), 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110 |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 5Gbps, 1 x USB 5Gbps Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 10, 1, 5 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8666 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B860-PLUS WIFI |
| Модель чіпсету | Intel B860 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Core™ Ultra Processors(Series 2), LGA1851* Supports Intel® Turbo Boost Technology 2.0 and Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0** |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 3 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x1 mode), 1 x PCI-E 5.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) |
| Сокет | 1851 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 2 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Ширина, мм | 244 |