



19 013 ₴
8 556 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1/M. 2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M. 2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.3 |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 1 x USB 20Gbps port (1 x USB Type-C), 1 x Wi-Fi Module, 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A), 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 3 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 2 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7800 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II |
| Модель чіпсету | Intel B760 |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Intel Core 14th/ 13th/ 12th Gen Processors, Intel Pentium Gold and Celeron Processors |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x4, 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz, 5600 MHz, 5800 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7800+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |