20 016 ₴
9 007 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 485 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KN-2311 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, роз'єм для SIM-карти, USB 3G/4G |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 154 мм |
| Додаткові порти | Nano SIM, USB 3.0 |
| Захист інформації | WEP, WPA3-PSK, WPA3-ENT, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA-PSK, OWE, Multi-SSID, MU-MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | Hero 4G+ |
| Оперативна пам'ять | 256 MB |
| Особливості | Airtime Fairness, USSD, Приймання і надсилання SMS, підтримка VLAN, підтримка PoE, Медіассервер, Вбудований принт-сервер, WMM (Wi-Fi QoS), OpenVPN сервер, OFDMA, NAT, MU-MIMO, IPv4/IPv6, DHCP — сервер, DHCP, DDNS |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, DHCP, UPnP, SSTP, PPTP, OpenVPN, L2TP, IPv6, IPsec, IPoE, IGMP, HTTPS, HTTP, FTP |
| Процесор | MT7621A |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1800 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax, IEEE 802.1Q |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (до 1800 Мбіт/c) |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, з usb-входом, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| віддалене керування | CLI, SSH, Telnet, WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | DDNS, NAT, SPI, фільтрація MAC-адрес |