24 749 ₴
11 137 ₴
Великий 6,7-дюймовий дисплей Super AMOLED з частотою оновлення 90 Гц подарує насичені кольори, чіткі деталі і максимально комфортний перегляд. Кожна сцена на такому екрані виглядає живою і реалістичною.
Спілкування з Gemini в реальному часіЗадавайте питання і розмовляйте з Gemini Live так, як звикли спілкуватися в повсякденному житті. Використовуйте камеру, щоб ділитися моментами і отримувати рекомендації прямо на ходу.
Circle to Search: виділяй і знайдиПросто обведіть об'єкт або слово, що вас цікавить, на екрані — і Google миттєво видасть результати пошуку. Зручно, швидко і без зайвих дій.
Легкість і стильТонкий корпус всього 7,5 мм з оновленим дизайном Key Island 2.0 і акуратним блоком камер підкреслює елегантність смартфона. Доступні варіанти в чорному, сірому і блакитному кольорах.
Потрійна камера для кожної сцениСистема камер Galaxy A17 включає: 50 МП ширококутний модуль, 5 МП ультраширокий і 2 МП макрооб'єктив. Знімайте панорами, деталізовані портрети або яскраві макрокадри з однаково високою якістю.
OIS: чіткість і яскравість навіть вночіОптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.
Потужність для всьогоВосьмиядерний процесор з тактовою частотою до 2,4 ГГц забезпечує швидку роботу додатків, потокового відео та ігор без затримок.
Підтримка на рокиGalaxy A17 отримує до 6 оновлень ОС і стільки ж років захисту безпеки — ваш пристрій залишається сучасним і надійним надовго.
OIS: чіткість і яскравість навіть вночіОптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.
Samsung Galaxy ExperienseНовий One UI 7Інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс One UI 7 робить використання смартфона зручнішим і налаштовує його під ваші звички.
Quick ShareОбмінюйтеся файлами з пристроями Galaxy, ПК і навіть iOS за кілька дотиків. Швидко, зручно і без дротів.
Перехід з iOSЗавдяки Smart Switch ви легко перенесете фото, відео, контакти та додатки зі старого пристрою на новий Galaxy. Підтримується як дротова, так і бездротова передача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A175FZKEEUC |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor, акселерометр, гіроскоп, датчик освітлення, датчик наближення, компас |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1, 8 + f/2, 2 + f/2, 4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | документація, кабель, Скрепка для вилучення сім-карти, телефон |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Модель | Galaxy A17 LTE 8/256Gb Black |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, ігри, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS, GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, диктофон, нотатки, календар, калькулятор, світовий час, секундомір, телефонна книга, годинник |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 25W, IP54 certified |
| Особливості корпусу | краплеподібний виріз |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |