19 080 ₴
8 586 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B650-PLUS WIFI |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.3 |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x Wi-Fi Module, 1 х USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 5Gbps ports (2 x Type-A), 3 x USB 10Gbps, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B650-PLUS WIFI |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x16 mode), 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x8/x4 mode), 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz (O.C.), 5600 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |