18 876 ₴
8 494 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналитика | виявлення транспортних засобів, виявлення руху |
| Артикул | B740X |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 87 мм |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Клас захищеності | IP66 |
| Максимальна робоча вологість | 85 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | Argus Series B740X |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | можливість роботи від сонячної батареї, вбудований динамік зворотного зв'язку, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті, працює від акумуляторної батареї |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP, UDP, SMTP, TCP/IP, NTP, FTP, SSL |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча напруга | П'ять |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміщення | На вулиці |
| Дозвіл мегапіксельних камер | 8 Мп (5120 x 1440) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | бездротові, дротові |
| Тип підсвічування | комбінована (ІК + LED) |
| Кут огляду за вертикаллю | 50° |
| Кут огляду по горизонталі | 180° |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |