17 591 ₴
7 916 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B650-PLUS |
| Аудіоконтроллер | Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 5 x Audio, 1 x Vertical M.2 slot (Key E), 1 x optical SPDIF out, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x Flash BIOS Button, 2 x USB 2.0 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 10, 0, 1 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B650-PLUS |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1, 2 x PCI-E 4.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5 GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz (O.C.), 5600 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |