16 302 ₴
7 336 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | PRIME B760M-A WIFI |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.2 |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x Wi-Fi Module, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, 4 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | PRIME B760M-A WIFI |
| Модель чіпсету | Intel B760 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors, 13-е покоління й Intel Core 12-го покоління, Pentium Gold та Celeron |
| Швидкість Lan портів | 2, 5 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode), 1 x PCIe 4.0 x16 slot (supports x1 mode) |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 5400 MHz, 5600 MHz, 5800 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7200+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |