17 231 ₴
7 754 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 4 шт. |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три, 1 v Чотири, 2 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B650 EAGLE AX |
| Аудіоконтроллер | Realtek Audio Codec |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, 6 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 25110, 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B650 EAGLE AX |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX1_3), 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI Express x16 slots (PCIEX1_1/PCIEX1_2) |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz, 6000 MHz, 6200 MHz, 6400 MHz, 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |