


16 167 ₴
7 275 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M. 2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 2 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B650 EAGLE |
| Аудіоконтроллер | Realtek Audio Codec |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, 6 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 25110, 1 x TPM, 2 x M.2 22110, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B650 EAGLE |
| Модель чіпсету | AMD B650 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4400 MHz, 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |