



16 016 ₴
7 207 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ER706W |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G, SFP |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 131 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA/WPA2/WPA3 Enterprise, WPA/WPA2/WPA3 Personal |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | ER706W |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, підтримує автоматичне визначення WAN/LAN, MU-MIMO, настроювання гостьового доступу, Кнопка REET, Клонування MAC, WireGuard, OFDMA, 2 х WAN-порти, 1024-QAM high data rate |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, PPTP, OpenVPN, L2TP, IGMP, DHCP, IPv6 |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c), ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c, геймерські, 5 ГГц, з usb-входом, для дому, VPN роутери |
| Тип антени | знімні |
| віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | блокувати Ping з WAN, блокувати сканування TCP (Stealth FIN/Xmas/Null), демілітаризована зона (DMZ), Захист від flood-атак TCP/UDP/ICMP, фільтрація IP-адрес, фільтрація web-місткого, фільтрація вмісту Enter |