


15 420 ₴
6 939 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M. 2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Порожній |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Порожній |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M. 2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 1 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U. 2 роз'єм | без U. 2 роз'єми |
| USB | USB Type-C, USB 2.0, USB 3.2 |
| Артикул | B850M D3HP |
| Аудіоконтроллер | Realtek Audio Codec |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| Зовнішні порти | 1 x Q-Flash Plus button, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 3 x Audio |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2580, 1 x TPM, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Вбудоване відео | За допомогою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Модель | B850M D3HP |
| Модель чіпсету | AMD B850 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ECC | Да |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| Сокет | AM5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходи |
| Частота оперативної пам'яті | 4400 MHz, 4800 MHz, 5200 MHz, 5600 MHz (OC), 6000 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6666 MHz (OC), 6800 MHz (OC), 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.), 8200 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |