16 447 ₴
7 401 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Загальні | |
| Вага | 616 г |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KN-1012 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, SFP combo |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 159 мм |
| Додаткові порти | USB 2.0, USB 3.0 |
| Захист інформації | OWE, WPA3-PSK, WPA3-ENT, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA-PSK, WEP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Модель | Hero |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | посилення антени 5 dBi, фільтрація MAC-адрес, Підтримка Beamforming, настроювання гостьового доступу, Кнопка WPS, Вбудований клієнт-клієнт, OFDMA, Multi-WAN, MU-MIMO, Airtime Fairness |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, UDP, PPTP, PPPoE, HTTP, OpenVPN, L2TP, IPoE, IPv6, 802.1x, DHCP, DNS, FTP, IGMP |
| Процесор | MT7981B |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість Lan портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | до 2.4 Гбіт/c), до 574 Мбіт/c), ax (2.4 ГГц, ax (5 ГГц |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c, 5 ГГц, з usb-входом, для дому, геймерські, VPN роутери |
| Тип антени | незнімні |
| віддалене керування | WEB-інтерфейс |
| Функції міжмережевого екрану | Beamforming, NAT, SPI, захист від DDoS-атак, фільтрація MAC-адрес |